[email protected]
+387 65 992 587
Add your property
Properties for Sale
Properties for Rent
Sale, Apartment, 70.12 m2, Trebinje
Grad Sunca
286,000KM
ID: R172MU
Structure
2 Rooms
Area
70.12m²
Plot area
0m²
Furniture
Unfurnished
Registration
Yes
Price per m²
4,079KM
Plot area
0 m²
Furniture
Unfurnished
Floor
Higher ground floor, 2
Total floors
2
Bathrooms
1